Prosinec 2009

ohraně.ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK.

31. prosince 2009 v 19:17 | marlow* |  píše ..
přeju Vám všem.stejně jako ostatní lidi na téhle planetě:) proto je v titulku to "ohraně", protože to přeje každej.ale i tak přeju já, klasicky štěstí, zdraví, lásku, vše co si přejete.
slavíte někde? s partou, rodinou, doma, na chatě, u moře? (jj jsou takové případy, kamarádka byla loni kdesi na ostrově, kamarád je letos taky u moře:)
já myslela, že budu doma.s balíkem dvdček, v posteli..naši měli jet ke známým.nakonec se nekoná ani jedno.jdeme s kámoškou ven(rozpadla se jim akce, na které jsem podle původního plánu měla být i já:D tak jdem spolu at nemusí být doma).letos nepiju ale v lednu mám slíbené dva náhradní silvestry;) plus pár dodatečných oslav mojich osmnáctin a potom osmnáctiny mojich nejdržších :*
dneska máme v plánu sosat coca colu a hrát si s prskavkama.další plán zatím nebyl.my ale něco vymyslíme:D jak jinak.
doma pořád dusno.ale už to nějak neřeším.zachvilku vypínám kompa a pádím na to město teda.jinak, ozval seee...omluvil se.a prostě, nevím, mám dobrou náladu:) whuu..jak málo stačí ke štěstí co?^^


marlow*

mmm...no

30. prosince 2009 v 14:38 | marlow* |  píše ..
wuuu...tvl včera nervy nejvíc...jo, na něj..furt dělá naschvály,zakazuje,rozkazuje..jak si myslí.momentálně nevím jak často tady budu.mám zaheslovanýho kompa.protože to je přece jeho stůl a jeho počítač a jeho tiskárna.a já na co šáhnu to zničim(mimochodem nic se nestalo,zas nějaké jeho paranoidní představy).každopádně sme se poštěkali.a já nevím proč.pokaždý uteču a rozpláču se..jako malá holka..každopádně jsem se zavřela do pokoje, pustila si three days days na plné pecky, lehla si do postele a přemýšlela.takovéto když vás něco rozhodí a pak vás to nutí myslet.protýká vám to hlavou myšlenka za myšlenkou jako nějaká divoká řeka a vy se jenom snažíte plavat dál a neutopit se.hledala jsem spojitosti, návaznosti.a zase jsem na pár věcí přišla..už je to jedno..

dneska jedem do ovy..do kina, nakupovat a tak.samože ne s rodičema :D ale s kámošema..whuuu se těšim.dopoledne jsem byla na takové zahřívací procházce po obchodech se ségrou:) pak sem ji vzala do mekáče za odměnu že to přežila a aby jí nebylo líto, že si nic nekoupila ;) já sem si koupila tričko, voňavkuu, pásek a už nevm co:D
ale na tu ovu se těšim nejvíc no..a pak to kino:D pohádka..
takže teď si rozhodně nehodlám kazit náladu nějakým výstupem a dalším naschválem ze strany příslušníka mojí rodiny.jestli se mu tak vůbec dá řikat.

pokusim se ozvat co nejdřív.

marlow*

mírná nostalgie?

27. prosince 2009 v 22:35 | marlow* |  píše ..
já vám nevim.dneska vcelku nezáživný den.
spala jsem asi do půl jedenácté.nevím proč ale ráno se nikdy neumím vykopat z postele.že by to bylo tím, že chodím spát nejdřív v půl jedné?když já prostě dřív neusnu.tak se není čemu divit.
dneska je celkově nějaký divný den.po tom co jsem vstala byl táta ňákej nabroušenej.furt jenom pyskoval.achjo.pak mamka se segrou odjely nakupovat.sem s nima nemohla.jak jinak,když sem nemocná.a táta jel taky.
a protože jsem byla sama doma, pustila jsem si wanted♥ ..uu už podruhé.a podivam se na to určitě znova.protože se mi to strašně líbilo,sem divná ale jo!:)

achjo.už zase si připadám jako v mýdlové bublině..zase jsem měla pár dní dobrou náladu tak to teď musí zákonitě něco zkazit.teď si tak nad vším a nad všema poletuju.pozoruju je, chci něco říct, ale oni mně skrz stěny bubliny nevnímají, neslyší.nevšímají si..
připadám si nějak osaměle.netuším proč..i když,možná že jo,jen si to nechci klasicky přiznat.stejně nechápu, proč s tím mám vždycky takový problém.detail.

marlow*

oblíbenné stránky

27. prosince 2009 v 19:55 | marlow* |  nepodstatné

http://consummate.blog.cz/ - on Dokonalý
http://edge.blog.cz/ - Bezejmenná*
http://aja-live.blog.cz/ - (NE)DOKONALÁ

OHOŘELÝ STROM, RODINA, JÍDLO...pokračování komentování Vánoc:)

26. prosince 2009 v 10:54 | marlow* |  píše ..
takže 24.jsem přežila v pořádku...
uznávám, vcelku se to dalo..
letos s náma večeřel i děda tak byla u stolu aspoň sranda:D (loni byl totiž v nemocnici s kolenem)
já vám přála ať vám neshoří stromek co?..naši nás zavolali tak jsme se segrou přišli do obýváku..první co bylo, hořící prskavky..jen tak ze srandy jsem prohlásila "mami, bacha ať ti nevzplanou ty proutěné zvonky co si pletla" a v tom ten strom fakt chytl :D ale dobrý, smála sem se, shořela jedna větev, máma myslela, že mně zabije :D nevím proč, jakobych za to mohla já..
dárky, slušný.
babička kameru raději ani nepřinesla:)


včera byl 1.svátek vánoční u nás..
každej rok to bylo u babičky z taťkovy strany.od tý doby co umřela se střídá mamka s tetou.jeden rok je to u nich, jeden u nás.letos jsme byli na řadě.
máma od středy stresovala s kachnou a jídlem.ale všecko se jí povedlo! :*
samozřejmě přišli všichni, teta strejda, všechny tři sestřenky, děda, prababička.
to mně táta zase nas...jako já chápu, že on má výčitky, že se jí málo věnuje (prababičce) jenže musí pochopit, že já fakt nemám na to dělat to za něj.je to hnusný.jenže prostě já nevím.nemám ráda starý lidi.
taky by ste asi jedli s chutí když vedle vás jí prababi a cvakaj ji zuby že?:D
nejlepší bylo, když sem seděla u kompu, stěžovala jsem si kamarádce a ona přišla a prej že se chce koukat co si píšem a tak.a furt se ptala jestli odepisujou.korunu tomu nasadila ve chvíli kdy mi začala oznamovat že si jde vypláchnout pusu protože to jídlo se jí dostalo pod protézu :D :D chtěla pokračovat ale já ji radši odbyla takovím tím "jojo babi jdi jdi" jenom aby nepokračovala dál.detaily bych nemusela unést:D

dneska 2.svátek vánoční je u mamčiny mamky.takže babička z máminy strany.
s rodinou z máminy strany.
každej rok to tak je.
klasika knedlo vepřo zelo.potom až do večera bude mít babi sto pro napečeno plno dalších zákusků a nevim čeho, včetně cukroví.chlebíčky, jednohubky.a na večeři sekanou.
nevim, tahle klasika se mi líbí:)
už odmalička.vždycky to tak bylo a pořád je.
jenom moje nadšení z tohohle rok od roku upadá.
nevím.každopádně zase přiberu 3kila :D
a těším se na tříletou sestřenku:)

vaše marlow*

VÁNOCE

24. prosince 2009 v 14:45 | marlow* |  píše ..
a je to tady..
Vánoce.
nevím proč,letos mně to nebere.
možná protože jsem nemocná a beru antibiotika, musím být doma a do ledna ještě budu.žádné slavení silvestra, vánoce u koní apod.
jednu výhodu to má;) nemusela jsem dneska s našima objíždět rodinu a rozdávat dárky.takové to jak se jezdí kolem všech dědečků a babiček a všude se sedí, pije kafe, oni tlachaj o blbostech a já se nudím stejně tak jako všechny moje sestřenky.
jako malá jsem se vždycky strašně těšila.nevím proč, čím jsem starší, rok od roku víc, tím míň to prožívám.
možná protože si víc všímám těch stresů a nálad okolo.
letos mně to deptá! :D

jedna nejmenovaná osoba mi napsala, že jestli mně to deprimuje, ať táhnu a nekazím náladu ostatním na facebooku a icq! :D pobavila mně..nejspíš jí nenapadlo, že stejně tak s jejich sladkýma kecama, přáníma a vším tím divadýlkem okolo deptají oni mně! takže si tu budu zaclánět jak se mi bude chtít :P :D
nejlepší by asi bylo, kdybych si napsala do statusu něco ve stylu "WáNoCe, JežÍšeK..WšEm přEjU KráSnÝ WáNoCe, lÁfUju WáS upLnĚ NeJvÍtZ♥ :-*" ...nooo to víte žejo! jsem nějaká vypatlaná třináctiletá puberťačka? :D:D přiznávám, puberťačka stále možná, vypatlaná nepopírám, jenom tomuhle stylu jsem nikdy nefandila a nemíním s tím začínat :)

naši se vrátili.z návštěv.
nesou ňáký dárky a ségra to skládá pod stromek.
líbí se mi jak to prožívá, i když je na to už dcl velká..
a večeři letos přijde i děda s babi.fakt se těším!
ale jo, mám je ráda..jenže ono.když babina od tý doby co si koupili kameru musí všecko natáčet!
a já nesnáším když mně někdo natáčí nebo fotí.a ona je jako stín.
určitě se nevyhneme hádce u stolu.doufám, že si to dneska odpustí:)

fajn, nemůžu říct že mám tak špatnou náladu že bych se ani trochu netěšila.těším.
těším se na dárky.
ale mnohem raději bych si je se všema rozdala, pak se hezky zašila sama do pokojíčku a v klidu a pohodě si to rozbalila, prohlídla...sama!
ne tak jako je to vždycky, člověk začne rozbalovat, všichni přestanou, civí na tebe a čekají jak se budeš tvářit.hlavně babička!
a já neumím předstírat to co by nejraději viděla:) takovéto "jéééééééé děkuju to jsou ale krásné ponožky! takové jsem vždycky chtěla!!!" jak to jen nazvat, falešné nadšení aby se nikdo neurazil?
nene.hezky narovinu.hlavně mamka pozná kdy se mi to nelíbí:D

ale i tak teda, všem přeju krásné prožití Vánočních svátků, ať vám neshoří stromek, neudusíte se kostí z kapra a přece jen aspoň v jednom balíčku najdete co jste si přáli :)

vaše marlow*

ZAČÁTEK NĚČEHO NOVÉHO

23. prosince 2009 v 17:22 | marlow* |  nepodstatné
a proto jsem se rozhodla skončit na starém blogu.
bylo mi líto ho smazat celý (nebudu uvádět link) a tak nadále existuje, jen už na něj nejspíš nikdy nic nepřidám..
proč?
poslední dobou jsem nepsala nic než diary, ale i tak byl moc zaplácaný.
články s obrázky etc.

taky je to z osobních důvodů.
a protože jak jsem už řekla, je to začátek něčeho nového, zakládám taky nový blog..
jak dlouho vydrží?
to nevím :)