VÁNOCE

24. prosince 2009 v 14:45 | marlow* |  píše ..
a je to tady..
Vánoce.
nevím proč,letos mně to nebere.
možná protože jsem nemocná a beru antibiotika, musím být doma a do ledna ještě budu.žádné slavení silvestra, vánoce u koní apod.
jednu výhodu to má;) nemusela jsem dneska s našima objíždět rodinu a rozdávat dárky.takové to jak se jezdí kolem všech dědečků a babiček a všude se sedí, pije kafe, oni tlachaj o blbostech a já se nudím stejně tak jako všechny moje sestřenky.
jako malá jsem se vždycky strašně těšila.nevím proč, čím jsem starší, rok od roku víc, tím míň to prožívám.
možná protože si víc všímám těch stresů a nálad okolo.
letos mně to deptá! :D

jedna nejmenovaná osoba mi napsala, že jestli mně to deprimuje, ať táhnu a nekazím náladu ostatním na facebooku a icq! :D pobavila mně..nejspíš jí nenapadlo, že stejně tak s jejich sladkýma kecama, přáníma a vším tím divadýlkem okolo deptají oni mně! takže si tu budu zaclánět jak se mi bude chtít :P :D
nejlepší by asi bylo, kdybych si napsala do statusu něco ve stylu "WáNoCe, JežÍšeK..WšEm přEjU KráSnÝ WáNoCe, lÁfUju WáS upLnĚ NeJvÍtZ♥ :-*" ...nooo to víte žejo! jsem nějaká vypatlaná třináctiletá puberťačka? :D:D přiznávám, puberťačka stále možná, vypatlaná nepopírám, jenom tomuhle stylu jsem nikdy nefandila a nemíním s tím začínat :)

naši se vrátili.z návštěv.
nesou ňáký dárky a ségra to skládá pod stromek.
líbí se mi jak to prožívá, i když je na to už dcl velká..
a večeři letos přijde i děda s babi.fakt se těším!
ale jo, mám je ráda..jenže ono.když babina od tý doby co si koupili kameru musí všecko natáčet!
a já nesnáším když mně někdo natáčí nebo fotí.a ona je jako stín.
určitě se nevyhneme hádce u stolu.doufám, že si to dneska odpustí:)

fajn, nemůžu říct že mám tak špatnou náladu že bych se ani trochu netěšila.těším.
těším se na dárky.
ale mnohem raději bych si je se všema rozdala, pak se hezky zašila sama do pokojíčku a v klidu a pohodě si to rozbalila, prohlídla...sama!
ne tak jako je to vždycky, člověk začne rozbalovat, všichni přestanou, civí na tebe a čekají jak se budeš tvářit.hlavně babička!
a já neumím předstírat to co by nejraději viděla:) takovéto "jéééééééé děkuju to jsou ale krásné ponožky! takové jsem vždycky chtěla!!!" jak to jen nazvat, falešné nadšení aby se nikdo neurazil?
nene.hezky narovinu.hlavně mamka pozná kdy se mi to nelíbí:D

ale i tak teda, všem přeju krásné prožití Vánočních svátků, ať vám neshoří stromek, neudusíte se kostí z kapra a přece jen aspoň v jednom balíčku najdete co jste si přáli :)

vaše marlow*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myshutka | Web | 25. prosince 2009 v 22:58 | Reagovat

taky jsem si dřív říkala,že letošní vánoce jsou za prd.ale zničeho nic,jsem si vánoce začala užívat.všude vidím vánoční atmosféru,ikdyž u nás v brně prši -.-

2 on Dokonalý | Web | 26. prosince 2009 v 9:49 | Reagovat

popsala si to celkem reálně..moje babička je jíná než ta tvoje ta neví co je kamera a když rozbaluju dárky tak si hledí svýho cigára a na mě kašle..jenom řekne..,,Je to krásný.." a pak začne kašlat..mě osobně Vánoce bavěj..už jen proto že lidi kolem je nemaj rádi..musím být přece jiný..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama