bojím se.

8. března 2010 v 21:30 | marlow* |  píše ..
máte pocit, že když se vám po období plném sraček a problémů začne na chvilku dařit, že už bude jenom líp?..nechci některým kazit iluze, možná jsou případy kdy to tak fakt je, ale je jich sakra málo!..nebo se to spíš neděje mně..proč?..

mám chuť křičet..nadávat..něco rozbít..brečet..sedět někde v koutě jako malá s medvídkem v ruce a plakat...

proč se to děje...několikrát..poněkolikáté...teď...to vážně není fér...proč se tohle děje nám...

chci znát řešení..na všecky otázky..řešení všech problémů..to co poslední dobou dělám..stydím se za to..jenže, když ono..tak krásně to přebíjí bolest, tu psychickou bolest...zapomínám, nachvilku zapomínám...
..začínám mít strach...škrábance začínají být čím dál hlubší...
čím dál hlubší...tak jako díra, nad kterou se houpu na tenkém provázku...je jen otázka času kdy spadnu...

nebo mně někdo vytáhne?
nechá mně tam?
odřízne a nechá spadnout dolů?

děsí mně to...mám strach...mám strach z tolika věcí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta citlivá | Web | 9. března 2010 v 15:12 | Reagovat

Znám to. myslím že každý si prožívá něco podobného.
Hlavně si neubližuj! Vždyť bolest ni nepomůže. Ano, možná ti na chvíli uleví ale nepomůže! Sice nevím co máš za problémy, ale určitě netojí za to, aby sis kvůli tomu ubližovala..

2 Derision* | Web | 9. března 2010 v 19:29 | Reagovat

Tohle nesmíš!.. nesmíš se sebepoškozovat. Zapomeň na to. Nedělej to. S každým jedním říznutím, s každou novou jizvou upadáš ještě hlouběji než jsi. Na chvíli ti to pomůže,ale zepteje se teď sama sebe, zcela úpřimně- co pak?!.. je ti stejně zle jako předtím, jenom s tím že máš ještě k tomu všemu bolestný škrábanec. Všechny problémy se dají řečit a nepotřebuješ k tomu nůž,žiletku,ani nic podobného!... Jestli by jsi chtěla nějak pomoct, můžeš se mi klidně ozvat na icq (494168700). Je mi jedno, že se neznáme, já nemůžu prostě číst o tom, jak se někdo ničí a nic s tím neudělat, myslím nepomict. Budu ráda, když se ozveš.

3 °°ChoCha°° | Web | 9. března 2010 v 20:11 | Reagovat

Vím jaké to je.. moc dobře to vím.. Já přestala a ty musíš taky! Je to zbytečný a i když to na chvilku pomůže, tak ne na moc dlouho.. A ty si pak stejně uvědomíš, že to byla chyba.. Jenže budeš mít všude samou jizvu, a pak se tě na to někdo zeptá a bude to jen horší.. ale to neni ten důvod proč bys měla přestat.. nebo jo, ale ne ten hlavní.. Musíš kvůli sobě. Nikdo jinej ti za to nestojí. Nikdo a nic než ty sama! Strašně ráda bych ti pomohla, ale to musíš ty sama. Byla bych strašně ráda, kdyby tu byla opět ta holka, co tu byla dřív. Nebo kdyby si aspoň neubližovala. Ráda bych s tebou zase mluvila... ale to teď neni důležitý..
Prosim tě neubližij si, Baruško.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama