zahajuji útok.

12. dubna 2010 v 22:03 | marlow* |  píše ..
zní to divně?
možná..
jen.už nevím kudy kam..takže, chystá se převrat.nejenže začínám útočit abych se konečně s NĚKÝM dobrala k nějakému řešení.je mi jedno jakému.hlavně ať už se to neprotahuje a konečně se nějaké objeví.
jako další bod začínám útočit na svou vlastní osobu.jsem si vědoma toho, jak jsem občas zlá.a co?tohle měnit nebudu. Jen bude zavhodno začít opět krotit Gladys, její výbuchy směr jistá osoba a časem ji opět dostat kompletně pod kontrolu-to doufám co nejdřív, protože mně vůbec nebaví neustále se dohadovat sama se sebou o tom co je lepší, ona je totiž vždycky proti mně a díky tomu se dostávám do situací po kterých si potom říkám "nejdřív přemýšlej, pak mluv, ne naopak ty krávo!" ..tak tak:)
taky je na čase změnit přístup ke všemu ostatnímu.teď prostě musí být všechno lepší.známky musí být lepší, chování musí být lepší, vztahy s kamarády musí být lepší, doma to musí být lepší, všechno a všude to bude lepší. (pro ujasnění - to proto aby se vyrovnalo všecko to, co teď lepší není a aby se zapomnělo)

nejspíš je život vážně takovým, jaký si ho uděláme.nevím kde jsem udělala chybu, ale poslední dobou vůbec nic není tak jak bych si představovala.nic nevychází, všechno jde do háje. navíc, když se sere tak se sere pořádně, že? a já se rozhodla, že je nejspíš čas to změnit. nevím co to bude stát. každopádně všem dokážu, že pořád umím být tak tvrdohlavá jak jsem bývala... a pokud to bude nutné a on se rozhodne tak jak nejspíš jo, dokážu to i jemu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sincere | Web | 13. dubna 2010 v 14:18 | Reagovat

Život je, byl a vždycky bude takový, jaký si ho uděláme. A přeju ti, aby se ti podařilo si to nějak spravit a změnit k lepšímu tak, abys byla spokojená :).

2 Myshutka | Web | 13. dubna 2010 v 15:58 | Reagovat

čím dál víc na sobě objebuju špatné vlastnosti -.-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama