vrátím se?

21. června 2010 v 22:31 | marlow* |  píše ..
pár lidí říká, že věci které miluješ nebo to co děláš rád, by ti nemělo ublížit. nesouhlasím. jsem toho názoru, že to co děláš a miluješ ti stejně jednou způsobí rány, stejně tak jako lidi.

svět není fér a tak se v něm naučme žít. jenže jak. ono samotná cesta za smířením se situacema které nezměníme a tak dál, je přeci jen moc dlouhá, až bych řekla že nekonečná. může snad někdo říct, že umí doopravdy žít? pochybuju..

je mi smutno. tenhle týden bude nejspíš můj poslední týden ve stáji. je to zvláštní. jezdila jsem tam sedm let a poslední dva roky jsem měla chvílema chutě s tím prásknout. přeci jen, občas to není tak, jak bych si představovala, ale nic není dokonalé. za těch sedm let jsem měla možnost poznat úžasné lidi, ještě úžasnější koně a vytvořit si se všemi snad dost dobrý vztah na to, aby mi bylo smutno, když budu muset odejít.
nejdřív to byly jen dva měsíce, na odpočinek a abych mohla vydělat nějaké penízky. najednou to vypadá, že už se nevrátím. doma mám první třetinu věcí od koní a zbytek budu muset sestěhovat. a v tmavém prázdnu se pořád pohupuje otázka "vrátím se?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tréz. | Web | 22. června 2010 v 14:45 | Reagovat

Snad ano.
A s tou láskou je to přesně tak. Bylo to v nějakém filmu o čerodějnicích :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama