5. prosince 2010

5. prosince 2010 v 15:58 | marlow* |  píše ..
moje akvárko se blýská čistotou a přece jen v něm něco chybí. rybka. je tam svým způsobem prázdno. stejně tak jako v mým životě?
pořád přemýšlím nad tím, jestli to tady zrušit a založit si nový blog a nebo ne. o vánocích to bude rok, co vám neustále sděluju chvíle stereotypního života a na něco si stěžuju. bylo by mi asi líto to smazat. ale naskytl se jistý problém, který, jak jen to říct.. mám svázané ruce.

dneska jsem chtěla jít ven. že se půjdu projít. pak jsem to zamítla a raději si umyla vlasy, aby mě mokrá hlava donutila zůstat doma a nechodit do toho mrazu. přesně totiž vím, jak by to vypadalo a vrátila bych se nejdřív za dvě hodiny. tak půjdu teda na rozsvícení toho našeho hnusného stromu. jo, hnusného, protože na jednom náměstí je sice docela hezkej ale stojí nakřivo a je odporně ozdobený, stejně tak jako to koště co dali na náměstí druhé.
a stejně tam vlastně jdu už jen ze společenské povinnosti. dávno jsem slíbila hodně lidem, že se tam s nima potkám, tak je vhodné se aspoň zjevit. pak nějak zmizím domů:)

řekla bych vám tolik věcí. ale raději ne.. napíšu si je ručně. pro sebe. vlastně, proč mluvit o věcech, do kterých nikomu nic není.

jsem si jistá, že venku nastává doba ledová. jinak si totiž neumím vysvětlit tu odpornou teplotu. jsem fakt nasraná:D sníh bych letos snesla max tak týden přes vánoce a dobrý. ted by si to ještě to počasí mohlo odpustit.

marlow*

opět se mi povedlo napsat naprosto nesrozumitelný a trapný článek. ale co už. mazat to nebudu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -K- | Web | 5. prosince 2010 v 16:24 | Reagovat

My máme stromeček hezký...:P
Ručně? Kdysi jsem to taky tak dělávala, ale potom o jeden můj vlezlý sourozenec psaní našel a přečetl, jsem začala všechno psát jen na svůj blog...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama