nechci moc. jen si o to neumím říct.

24. února 2011 v 22:56 | marlow* |  píše ..
teda alespoň si myslím, že moc nechci. někdy prostě nemůžeme mít všechno hned. dalo by se říct, že tohle všechno by se mělo pojmout jenom jako způsob jak se naučit trpělivosti a nevím čemu všemu.. nikdo přece nemá nic jen tak, ne? (až na některé vyjímky)
když má člověk moc času o všem přemýšlet, dojde k různým závěrům. to co si pro sebe vyberete vy sami je jenom na vás. v podstatě všechno se skládá z našich rozhodnutí a taky určité snahy projevené při dosahování nějakého cíle. taky jsem přemýšlela. taky jsem si uvědomila pár věcí. v podstatě teď nedělám nic jiného.. mám moc času. a taky doufám, že se časem projeví něco z toho k čemu jsem došla. každému se totiž líbí, když může říct 'já to věděla' nebo 'já jsem to říkala'.
před nějakou chvílí (prostě nějaké časové období) jsem chtěla blog smazat. nejdřív kvůli pár věcem, které tu jsou napsané. ale neudělala jsem to, z jednoho prostého důvodu. trochu proto, že jsem se před nějakým časem jen tak z blbosti zapsala jako uchazeč o přijmutí do autorského klubu (což byla vážně blbost, ale stalo se:D) a pochybuju, že mě tam vezmou, spíš to byl jen hec.. ale hlavně protože je nejspíš na čase přijímat některé věci tak jak byly a tak jak jsou. a bylo by mi líto smazat všechno, co je tady napsané. stejně tak jako jsem litovala toho, že jsem smazala celý předchozí blog (i když ze dvou třetin to byly články o h*vnech, ale ke konci-blíže k přítomnosti se to myslím dalo číst).
možná je na čase trochu zvolnit a přestat věci moc řešit. je mi jasné, že zítra to uvidím zase jinak, ale co už. začala jsem pomalu dokončovat věci, které jsem nechala bez jediného slova stát otevřené a některým lidem dlužím vysvětlení. už jsem se omluvila. taky mě mrzí, že jsem někomu nepopřála k narozeninám jenom kvůli toho, že on mi na moje narozeniny popřál, ale s dodatkem který se mě dotkl. taky mě mrzí, že jsem dneska někomu popřála, ale ta osoba o to nestojí-i když, nedivím se, na tomtéž místě bych se asi chovala stejně. pouze další akceptovatelný fakt.
jako dodatek už snad pouze jen to, že jsem si naplánovala na příští týden práci do školy. jsou prázdniny, ale já už týden nic nedělám a nedělala jsem ani předtím, tak se zkusím donutit. uvidíme. většina mojich plánů z 90% nikdy nevyjde:)
marlow*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss M. | Web | 25. února 2011 v 13:53 | Reagovat

Vystihla jsi do vcelku přesně.

"to co si pro sebe vyberete vy sami je jenom na vás. v podstatě všechno se skládá z našich rozhodnutí a taky určité snahy projevené při dosahování nějakého cíle."

I když.. sice to jen na nás je, ale občas i my potřebujeme někoho jiného, aby nám v tom "výběru cesty" pomohl. A když pak ten druhý nechce, můžeme se snažit jak chceme a stejně se to nepovede..

2 kafe. | Web | 25. února 2011 v 22:48 | Reagovat

je to tak jak ty píšeš protože nikdo nemůže jen chtít,když pro to něco neudělá nic.můžeš chtít mít super práci,ale když se nebudeš učit,študovat atd. nikdy jí mít nebudeš.teda pokud nemáš povolání "dcera" a není to tvá vysněná "práce".

musím si někdy jen tak sednout a zauvažovat si,už to potřebuju.

3 pan Nedostižný | Web | 1. března 2011 v 7:15 | Reagovat

ráno moudřejší večera...
obdivuju tě,nikdy bych nedokázal věci jen tak odsunout a nechat je být..
a s těma plánama, nikdy se nesplní a když to ještě napíšeš do řádku tohohle blogu, tak tim akorat sama sobě říkáš....neplánuj,neumíš to

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama