proč? kde? jak? nevím.

24. ledna 2012 v 20:38 | B. |  píše ..
Po dlouhé době jsem otevřela blog.cz. Po tak dlouhé době zase ne, poslední dobou tady listuju docela často, ale tou dlouhou dobou myslím časový úsek, po který jsem se nepřihlásila ke svému blogu. Nevím proč. Přestala jsem psát..
Nedokážu popsat nebo říct proč přesně, není to ani tak tím, že by mě nic nenapadlo. Napadá mě toho občas až moc, jenom zrovna ve chvílích, kdy už se mi potom nechce zapínat počítač a nebo brát do ruky tužku a později to přepisovat. Raději si to nechám pro sebe. Možná taky proto, že to nejspíš už dávno neumím.. psát a ventilovat to do okolního světa.

Několikrát jsem blog otevřela, přečetla pár článků, podívala se na téma týdne, usoudila, že k tomu nemám co říct a zase to okno zavřela. Proč? Proč sem lezu a nepíšu, jenom se toulám cizími články? Asi jsem se snažila najít směr, kterým se ubrat, co napsat, jak to napsat. A jestli vůbec ještě něco psát..

V poslední době nenávidím slovo "nevím" a sama ho použiju nejméně osmkrát denně. Kde je chyba?
B.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pan Nedostižný | Web | 26. ledna 2012 v 17:38 | Reagovat

tak nech psát svou duši..zahraj si na surrealismus a nech psát své pocity...zavři oči (né doslova:D) a ťukej do klávesnice...něco zplodíš.. ;)
psalas vždycky moc zajímavě...je to škoda :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama