občas to přijde.

10. února 2013 v 23:36 | B. |  píše ..
takový ten pocit, kdy máme z něčeho strach.
a napsal mi "brácha", zase po x-měsících, a hned na to, že semnou končí. já to chápu. vážně už jsme si poslední roky neměli co říct, každý měl jiný zájmy, napsali jsme si jednou za rok a zbytečně si zabírali místo v přátelích. ale on byl jednu dobu opravdu můj přítel..
začínám si myslet, že je to vždycky vážně jak naschvál. stres v práci, začnu chodit do školy, něco se mi nepovede, jsem nemocná a už jsem z toho v háji. teda, zatím ne, zrovna v tomhle momentě jsem se rozhodla, že se tím nenechám pohltit. že si toho divného, sem tam příchozího pocitu nebudu všímat, protože ten mám vrozený, je tady odjakživa a vždycky mi toho hodně zkazil - nebo mě před hodně věcma zachránil? já vám nevím..
co se týče mého cvičení - bod mrazu. zatím jsem se v tom trochu zklamala. cvičila jsem, a když jsem byla na konci 1 levelu tak jsem onemocněla, dala jsem si dva dny pauzu, pak jsem dva dny cvičila a na to dostala 4denní problémy se žaludkem. jo, asi se vymlouvám, ale nebylo to příjemný. tak jsem přestala, že až budu fit, začnu znova. nějak jsem se úplně nedokopala, ale už budu muset. jen co zase přestanu mít osmatřicítky..
někdy si říkám, kdy zase přijde okamžik a napíšu něco fakt smysluplného? - ehm, i když, kdy já něco takového napsala..

B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama