jednou jsem napsala..

5. února 2014 v 19:59 | B. |  píše ..
někdo může říkat, že se sny plní.. ale jeden se navždycky rozplynul..

Protože to byla pravda. Protože mi umřel kůň, kterého jsem milovala a nestihla jsem se ani rozloučit.. Pak jsem se zamilovala znovu.. trvalo to krásných pět let. Milovat ho budu vždycky, byl to sen a taky už není.. já si ale jdu za svými sny dál, chci si je splnit, některé..

Za poslední dva měsíce se změnilo tolik věcí. Otočím se na místě a hledím do prázdna. Je to jako mrknutí očí ve zpomaleném záběru. Zavřu je, uvidím spousty věcí a zase je otevřu - už nejsou. ALE - je spoustu jiných..
Na své narozeniny jsem si s velkou podporou od přítele splnila svůj životní sen. Mám koně. Ne úplně vlastního, ale co já vím, třeba jednou bude, jsme od toho tak malý krůček.. v srdci je moje. A přítel se odstěhoval do UK, já na koně zůstala sama. Máme na sebe spoustu času. A tento semestr jsem věnovala spoustu času i škole - jsem na sebe výjimečně pyšná.

Nechci teď do detailu rozmazávat co a jak. Stačí stručně. Denně mě napadá tolik myšlenek, které bych chtěla napsat, někam vložit, pro pocit, že o tom nevím jen já. Ale když si sednu, nesesmolím nic. Nějak mám v hlavě prázdno. Proto, než psát trapné plky, raději stručně.

B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sorbona Morna Rocco | Web | 5. února 2014 v 20:06 | Reagovat

Niekedy to ináč ako stručne nejde.... ale chce to len čas

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama