Králíci jsou vtipní!

18. února 2014 v 16:31 | B. |  píše ..
Dnes mi byla projevena největší náklonnost Tobiáše za posledních osm měsíců. A byl to nejspíš projev, minimálně na dalších pár měsíců, poslední. Ležím si tak v posteli a Sofinka, která už přehodnotila vztah člověk-králík z rovnice já=podavačka jídla jako já=kamarádka, semnou a mazlíme se. Teď už to není jev neobvyklý, Sofie mě v posteli navštěvuje několikrát denně a vyžaduje mazlení, hlazení, drbání a foukání do kožíšku, jakoby to dělala odjakživa, ale ne vždy tomu tak bylo. Už to bude rok, co ji mám doma, pár týdnů zpět měla své první narozeniny a už dávno to není ta malá vyděšená králičí slečna, jakou byla. Trvalo dobrého půl roku, než se nechala pohladit, bez toho aniž by z toho měla psychické následky. Před pár týdny se z ničeho nic něco zlomilo a je z ní ten nejvíc umazlený králík tak, jak má doopravdy být. No, ale zpátky.. Ležíme si tak v posteli a ňucháme se, když v tom, vyskočí nahoru Tobiáš. Pan Tobiáš se rozhlíží a opět vidí, že mu hladím jeho milovanou. Čekala jsem, že na mě vystartuje, jako vždycky, když u něj probíhá jakési žárlivé rozpoložení. Ale, ne! Jen tak stál a čumí na mě. Tož tak zkusila jsem ho už asi po pětsetosmdesátéšesté jemně pohladit a zase uhnul, jakobych snad byla jedovatá. Nicméně, vzápětí se přiblížil a olíznul mi nos. Trvalo mi dobrých pár vteřin, než jsem se z toho šoku probrala :-)

Jsem doma devátý den a lehce se nudím. Minulý týden teda byl šílený, to jo, zato rychle uběhl, sic ve špitále taky není zrovna sranda. Však už jen do pátku a potom vzhůru zpět do kolotoče alá život na plný úvazek. Alespoň už budu moct oficiálně navštívit svého koně. Mám tu nejhezčí strakatou kobylu pod sluncem a už teď mi hrozně chybí. Bude to chtít podniknout nějaký výlet natajňačku :-)

Nicméně, měla bych se taky vrhnout zase do víru studijních povinností. Abych si nepřipadala blbě, napsala jsem omluvný email, že se bohužel nemůžu na zítřejší přednášky dostavit. Dostalo se mi odpovědi, ať donesu omluvenku od lékaře. Což o to, to asi takový problém nebude, ale panu docentovi nestačí nascanovat nemocenský lístek, ne, ne. Chce nějakou spešl omluvenku od lékaře a to já vůbec nevím, jestli oni vůbec píšou. Naposledy to po mě chtěli asi ve třetí třídě, na střední škole to nikoho nezajímalo a proto se teď nestíhám divit, že to musím doložit na škole vysoké. Velice by mě zajímalo, jestli bude mít omluvenku od lékaře na danou přednášku taky zhruba další polovina třídy, která s přehledem jistě nedorazí. Hmm..
B.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama